جدیدترین کتب
خانه 10 کتب انگلیسی English Books 10 کتاب آموزش گرامر زبان آلمانی Schaum’s Outline of German Grammar

کتاب آموزش گرامر زبان آلمانی Schaum’s Outline of German Grammar

Tough Test Questions? Missed Lectures? Not Enough Time?

Fortunately, there’s Schaum’s. This all-in-one-package includes more than 400 exercises with answers to sharpen your German grammar skills. Plus, you will have access to 2.5 hours of downloadable audio files for additional practice–it’s just like having your own virtual tutor! You’ll find everything you need to build confidence, skills, and knowledge for the highest score possible.

More than 40 million students have trusted Schaum’s to help them succeed in the classroom and on exams. Schaum’s is the key to faster learning and higher grades in every subject. Each Outline presents all the essential course information in an easy-to-follow, topic-by-topic format. Helpful tables and illustrations increase your understanding of the subject at hand.This Schaum’s Outline gives you

  • More than 400 exercises with answers
  • Coverage of contemporary conversational German, including expressions, slang, and idioms
  • Support for all the major textbooks for German courses

Fully compatible with your classroom text, Schaum’s highlights all the important facts you need to know. Use Schaum’s to shorten your study time–and get your best test scores!

Schaum’s Outlines–Problem Solved.

دف از کتاب رویکرد Schaum از واژگان آلمانی این است که کاربرد کلمات در زمینه های که مورد نیاز شما است را آموزش دهد و همچنین چگونگی ارائه یک مکالمه معنادار و موثر در زندگی روزمره در مورد موضوعات روزمره را برای شما فراهم آورد.

اگر چه کتاب رویکرد Schaum از واژگان آلمانی شامل یک بررسی از بسیاری از کلمات مشترک پایه ای است اما بدون شک همین کلمات در طول زمان کاربرد های متفاوت پیدا کرده اند که این کتاب به این تفاوت ها نیز توجه خاصی داشته است. به طور کلی هدف از کتاب رویکرد Schaum از واژگان آلمانی غنی سازی دانش زبانی دانش آموز با ارائه کلمات است که به ندرت در حین آموزش توسط کتاب های درسی می توانند به آن برسند.

بر خلاف یک فرهنگ لغت معمولی دو زبانه، کتاب رویکرد Schaum از واژگان آلمانی هر کلمه را در متن معرفی می کند تا راحت تر آن را به خاطر بسپارید. گروه بندی موضوع و همچنین تغییر در چهارچوب احکام به طوری که کاربر کاربرد کلمات را در چهارچوب های متفاوت ملاحظه کند یکی دیگر ویژگی های این کتاب است.

در این کتاب محتوای هر فصل بر روی یک موقعیت واقعی زندگی مانند گرفتن تماس تلفنی، مسافرتبا هواپیما، اقامت در هتل، و یا استفاده از یک کامپیوتر متمرکز شده است. به منظور حفظ لغات اقدام به طراحی تمرین لازم در هر فصل شده است که در آن چند کلمه جدید معرفی شده. این تمرینات به  دانش آموزان فرصت می دهد به دنبال
استفاده از کلمات ارائه شده است باشند. کلید پاسخ استاد نیز در این کتاب گنجانده شده است به طوری که کاربران می توانند درستی پاسخ های خود را بلافاصله چک کنند. این گام مرحله بسیار مهمی در فراگیری زبان است. پانویسها و منابع و ضمائم نیز به ارائه اطلاعات مفید اضافی پرداخته است.

کتاب آموزش گرامر زبان آلمانی Schaum’s Outline of German Grammar

  • نویسنده:Lois Feuerle,Elke Gschossmann-Hendershot
  • حجم کتاب: ۱۰ مگابایت
  • تعداد صفحات: ۳۱۳ صفحه
  • زبان:انگلیسی-آلمانی
  • فرمت:پی دی اف
  • منبع:تریگر پی ان یو

بسته جامع آموزش زبان آلمانی

 

مجموعه کامل کتابهای آموزش زبان آلمانی

درباره ی علیرضا امیری

علیرضا امیری مدرس و مترجم زبان انگلیسی و نویسنده تریگر پی ان یو

همچنین ببینید

کتاب موفقیت در گرامر شماره دو Success with Grammar grade 2

Give students the targeted, skill-building practice they need with these standards-based books! Each workbook includes …

نظرتان را بگذارید؟

avatar
  عضویت  
مطلع شدن از
error: متاسفیم.امکان این عمل وجود ندارد.