جدیدترین کتب
خانه 10 آموزش زبان 10 راه حل واقعی پاسخ به Essay آزمون تافل و آیلتس

راه حل واقعی پاسخ به Essay آزمون تافل و آیلتس

 

 

راه حل واقعی پاسخ به Essay آزمون تافل و آیلتس

نمونه سوالات و پاسخ های مناسب رایتینگ بخش دوم آزمون های آیلتس و تافل یا essay ها برای زبان آموزان از اهمیت بالایی برخوردار هستند چرا که این نمونه ها میتوانند در درک بهتر چگونه نوشتن essay ها یا “انشاء ها” به زبان آموزان کمک فراوانی کنند.

گرچه فهرستی از بهترین منابع آیلتس و تافل در هر چهار مهارت اصلی در سایت زبان مدیا به زبان آموزان گرامی ارائه شده است، به نظر میرسد جزوه های آموزشی جانبی بتوانند در این زمینه کمک شایانی داشته باشند. یکی از جزوه های آموزشی کوچک اما بسیار ارزشمند در تنها ۶ صفحه که دربرگیرنده صد ها نمونه از متداول ترین سوال های رایتینگ بخش دوم (Task 2) آیلتس و تافل یا همان Essay ها هست در اینجا برای دانلود در دسترس زبان آموزان قرار داده میشود.

از مزیت های این جزوه عالی، دربرداشتن بسیاری از متداول ترین پرسش های رایتینگ آیلتس و تافل هست که میتواند در حدس زدن سوال های دوره های بعدی نقش چشمگیری داشته باشد. امیدواریم بررسی کامل  این نمونه سوال های کابردی بتواند شما را در رسیدن به نمره بالاتری در رایتینگ تافل و آیلتس یاری دهد.در ادامه میتوانید فهرست کامل این جزوه را دانلود و

مشاهده کنید.

دانلود مستقیم فهرست جزوه

جهت جلب رضایت زبان آموزان و دانشجویان و اطمینان خاطر از اصالت جزوه و رعایت اصل صداقت نمونه پاسخ به اولین سوال موجود در فهرست بصورت پاسخ های مختلف به یک سوال یکسان برای دانلود مستقیم و رایگان شما آماده شده است.همچنین توجه داشته باشید که پاسخ های مختلف با رنگ های متفاوت در بالای صفحه به تفکیک نمایان شده اند.

دانلود مستقیم نمونه پاسخ جزوه

در صورت تمایل به خرید بسته های جامع آمادگی آزمون تافل و دیگر منابع و کتب به سایت زبان مدیا به آدرس www.shop.triggerpnu.ir مراجعه نمایید.همچنین درخواست های خود را نیز می توانید از طریق کانال تلگرام مجموعه اموزش زبان (زبان کلاس) با ما در میان بگذارید.

 

درباره ی Ali reza Amiri

علیرضا هستم.مدرس و مترجم زبان انگلیسی و اسپانیایی

همچنین ببینید

دانلود نرم افزار آموزش گرامر زبان انگلیسی Oxford Practice Grammar

مجموعه Oxford Practice Grammar، یکی از بهترین مجموعه کتاب های آموزش گرامر زبان انگلیسی همراه …

نظرتان را بگذارید؟

اولین کسی باشید که پیام می گذارد.

مطلع شدن از
avatar