جدیدترین کتب
خانه 10 آموزش زبان 10 دوره جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی

دوره جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی

مجموعه پیش‌رو بخشی از یک دوره آموزشی جامع گرامر، مکالمه و نگارش زبان انگلیسی است که به منظور ارتقا و بهبود مهارت­های زبان آموزان طراحی شده است. این سری از دوره های آموزشی در برگیرنده هفت بخش شامل مباحث افعال to be، زمان حال ساده، زمان حال استمراری، زمان گذشته ساده، زمان گذشته استمراری و زمان آینده است.

دوره پیش‌رو اولین بخش از این سری آموزش‌ها بوده و بخش‌های دیگر به تدریج ارایه خواهد شد. مباحث مطرح شده در این مجموعه پر کاربردترین موضوعات مورد نیاز در زبان انگلیسی به شمار می‌روند که یادگیری آن‌ها برای هر زبان‌آموزی الزامی و ضروری است.

نکته تمایز این مجموعه جامع بودن، استفاده از تعداد بسیار زیادی از مثال‌ها در موقعیت‌های مختلف و متفاوت، تمرین‌های بسیار زیاد، استفاده از واژگان و عبارت‌های بسیار در متن آموزش و تشریح کامل گرامر و نکات مربوط در حین آموزش است.

حاصل دوره

با دیدن این دوره آموزشی شما خواهید توانست به زمان‌های اشاره شده تسلط پیدا کرده و تقریبا ۷۰ درصد نیازهای خود در صحبت و درک زبان انگلیسی را مرتفع سازید.فراموش نکنید که برای تحقق این هدف، شما حداقل باید ۴ تا ۷ بار محتویات مجموعه آموزشی را مرور و نکته برداری کنید تا به تمامی مطالب مسلط شوید.هرگاه توانستید به راحتی این مطالب را به شخص دیگری آموزش دهید، یعنی به این دوره و موضوعات آن مسلط شده‌اید.

مخاطب دوره

این دوره مناسب کلیه افراد در سنین و سطوح مختلف است.

پروفسور ربکا هندرشات مدرک عالیه کارشناسی ارشد نگارش خود را از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی دریافت کرد وتجارب فراوانی در زمینه تدریس و ویرایش در شرکت شخصی خود از سال ۲۰۱۶ را دارد.

از اینجا میتوانید این دوره را در سایت Educator مشاهده و در صورت نیاز خریداری نمایید.در این لینک توضیحات جامعی در مورد سرفصل ها و محتویات و زمانبندی تدریس ها داده شده است.

امکان خرید پستی این دوره برای زبان آموزان و مدرسانی که به بستر مناسب اینترنت دسترسی ندارند از طریق زیر فراهم می باشد.

 

توضیحات بیشتر

 
 

درباره ی علیرضا امیری

علیرضا امیری
علیرضا هستم.مدرس و مترجم زبان انگلیسی و اسپانیایی

همچنین ببینید

دانلود کتاب یادگیری واژگان اوقات فراغت ،مسافرت و جهانگردی Check your English Vocabulary for leisure, Travel and Tourism

  دانلود کتاب یادگیری واژگان اوقات فراغت ،مسافرت و جهانگردی Check your English Vocabulary for …

نظرتان را بگذارید؟

اولین کسی باشید که پیام می گذارد.

avatar
  عضویت  
مطلع شدن از