جدیدترین کتب
خانه 10 آموزش زبان 10 دوره جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی

دوره جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی

 

توضیحات دوره آموزشی

مجموعه پیش‌رو بخشی از یک دوره آموزشی جامع گرامر، مکالمه و نگارش زبان انگلیسی است که به منظور ارتقا و بهبود مهارت­های زبان آموزان طراحی شده است. این سری از دوره های آموزشی در برگیرنده هفت بخش شامل مباحث افعال to be، زمان حال ساده، زمان حال استمراری، زمان گذشته ساده، زمان گذشته استمراری و زمان آینده است.

دوره پیش‌رو اولین بخش از این سری آموزش‌ها بوده و بخش‌های دیگر به تدریج ارایه خواهد شد. مباحث مطرح شده در این مجموعه پر کاربردترین موضوعات مورد نیاز در زبان انگلیسی به شمار می‌روند که یادگیری آن‌ها برای هر زبان‌آموزی الزامی و ضروری است.نکته تمایز این مجموعه جامع بودن، استفاده از تعداد بسیار زیادی از مثال‌ها در موقعیت‌های مختلف و متفاوت، تمرین‌های بسیار زیاد، استفاده از واژگان و عبارت‌های بسیار در متن آموزش و تشریح کامل گرامر و نکات مربوط در حین آموزش است.

مجموعه فیلمهای آموزش گرامر زبان انگلیسی با نام  English Grammar with: Rebekah Hendershot را خدمت شما کاربران محترم ارایه می دهیم. یادگیری گرامر انگلیسی همیشه برای زبان آموزان یک امر ضروری و پر دغدغه بوده و هست. البته باید یادآور شد که فراگیری دستور زبان هر زبانی به دلیل ساختار ریاضی گون و قاعده وارش اغلب یکی از دشواری های یادگیری آن زبان به شمار می رود. زبان انگلیسی هم از این قاعده مستنثنا نیست. در این مطلب سعی داریم با معرفی یکی از بی نظیرترین سری های آموزش گرامر زبان انگلیسی گامی موثر در یادگیری دستور زبان انگلیسی برداریم.

در این مجموعه ویدیوهای آموزشی گرامر انگلیسی سعی شده از ابتدایی ترین اصول پایه ای گرامر تا سطوح پیشرفته آن آموزش داده شود. زبان آموزان از تمامی سطوح چه مبتدی و چه حرفه ای می توانند از این سری آموزشی بی نظیر استفاده لازم را ببرند. تنها نکته ای که باید در استفاده از این مجموعه بدان اشاره شود، تسلط نسبی به مهارت شنیدار یا Listening انگلیسی می باشد. زبان آموزانی که این مهارت را به حد کافی در خود پرورش داده و قادر به درک گفته های مدرس زبان این مجموعه می باشند، می توانند بهترین استفاده را از این منبع ارزشمند بنمایند.

توصیه می شود کاربران از هر گروه و هر سطحی مبادرت به تهیه این سری آموزشی گرامر زبان انگلیسی بنمایند چرا که این مجموعه حتی برای حرفه ای ترین زبان آموزان نیز حرف هایی برای گفتن دارد.

اساتید محترم زبان انگلیسی دانشگاهها و موسسات آموزش زبان کشور نیز می توانند به منظور تدریس گرامر انگلیسی و به عنوان منبعی کمکی برای درس دستور زبان انگلیسی گرایش های رشته زبان از آن بهره جویند.

از دیگر مزایایی که می توان در خصوص این مجموعه بادآور شد، لحن گفتار و تدریس دبیر آموزش گرامر می باشد. دبیر مربوطه سعی کرده با لحنی شاد و سرشار از انرژی و نشاط به تدریس این قوانین خشک و بی روح گرامر زبان بپردازد. وی با آوردن مثالهای جالب به زبان آموزان در درک مفهوم گرامری مورد تدریس خود کمک شایانی می نماید.

 

مخاطبان دوره:

 • این دوره مناسب کلیه افراد دارای مهارت های قوی در شنیدار است.
 • افردی که قصد دارند زبان انگلیسی را توسط اساتید نیتیو یادبگیرند.

 

دوره جامع آموزش گرامر زبان انگلیسی

phrasep

 

 • حجم: ۷۰۰ مگابایت
 • مدرس: Rebekah Hendershot
 • ناشر: Educator.com
 • کیفیت تصویر: ۶۰۰ در ۶۰۰ پیکسل
 • فرمت: MP4
 • محتوا: فایل های ویدیویی آموزش گرامر زبان انگلیسی
 • راهنما: فایلها را پس از دانلود با Winrar اکسترکت کرده و سپس با KMPlayer مشاهده فرمایید.
 • پسورد فایل ها: www.zabanclass.ir
 • منبع:زبان کلاس

 

 

 

توضیحات بیشتر و مشاهده عنوان درس ها

 

phrasep

 

 

 

 

 

درباره ی علیرضا امیری

علیرضا امیری مدرس و مترجم زبان انگلیسی و نویسنده تریگر پی ان یو

همچنین ببینید

کتاب موفقیت در گرامر شماره دو Success with Grammar grade 2

Give students the targeted, skill-building practice they need with these standards-based books! Each workbook includes …

نظرتان را بگذارید؟

avatar
  عضویت  
مطلع شدن از
error: متاسفیم.امکان این عمل وجود ندارد.