جدیدترین کتب
خانه 10 پیشنهاد ویژه 10 دانلود کتاب ۱۱۰۰ لغت انگلیسی با ترجمه فارسی

دانلود کتاب ۱۱۰۰ لغت انگلیسی با ترجمه فارسی

۱۱۰۰English Word Persian

آموزش زبان انگلیسی نه تنها یادگرفتن مطالبی مانند گرامر است بلکه حفظ و تمرین لغات را نیز شامل می شود. در حقیت بخش اعظمی از یادگیری زبان انگلیسی مختص به لغات است. همانطور که می دانیم گستردگی دایره لغات در زبان انگلیسی باعث می شود برای پاسخگویی در موقعیت هایی مانند مکالمات که نیاز به بداهه گویی وجود دارد آمادگی بیشتری داشته باشیم. منابع بسیاری نیز از طریق وبسایت آموزش و گسترش زبان لنگ لرن منتشر شده که هدف آنها افزایش دایره لغات زبان آموز است. یکی از این منابع نیز کتاب ۱۱۰۰ لغت انگلیسی با ترجمه فارسی ۱۱۰۰English Word Persian نام دارد.

 در کتاب ۱۱۰۰ لغت انگلیسی با ترجمه فارسی ۱۱۰۰English Word Persian که با فرمت PDF تهیه شده است شما ۱۱۰۰ لغت پر کاربرد زبان انگلیسی را خواهید آموخت. اکثر این لغات از جمله واژگانی هستند که در اخبار به زبان انگلیسی استفاده می شوند پس با فرا گرفتن این ۱۱۰۰ لغت شما قادر خواهید بود اخبار را به درستی گوش داده و بفهمید.

rp_h5ta0c4ixwdihxai02gs.jpg

کتاب ۱۱۰۰ لغت انگلیسی با ترجمه فارسی ۱۱۰۰English Word Persian علاوه بر دارا بودن معنی فارسی هر واژه مترادف و معنی آن به زبان انگلیسی را نیز شامل می شود. در حقیقت این بخش مانند دیکشنری های انگلیسی به انگلیسی حاوی توضیحاتی ساده در مورد کلمه مورد نظر است. ترتیب قرار گیری کلمات در کتاب ۱۱۰۰ لغت انگلیسی با ترجمه فارسی ۱۱۰۰English Word Persian به ترتیب حروف الفبا بوده و از این جهت نیز برای یافتن و جستجو کلمه مورد نظر ساده است.

دانلود کتاب ۱۱۰۰ لغت انگلیسی با ترجمه فارسی ۱۱۰۰English Word Persian

برای دانلود رایگان و مستقیم کتاب ۱۱۰۰ لغت انگلیسی با ترجمه فارسی ۱۱۰۰English Word Persian بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک کنید و آن را دانلود نمایید. لازم است پس از دانلود فایل مورد نظر را از حالت فشرده با استفاده از پسوردی که در زیر لینک دانلود نوشته شده است خارج کرده و مورد استفاده قرار دهید.

لینک دانلود کتاب ۱۱۰۰ لغت انگلیسی با ترجمه فارسی با حجم ۷۰۰ کیلوبایت

download-pdf-button

درباره ی علیرضا امیری

علیرضا امیری مدرس و مترجم زبان انگلیسی و نویسنده تریگر پی ان یو

همچنین ببینید

جزوه ۱۲۱۲ واژه ضروری برای موفقیت در آزمون تافل

جزوه ۱۲۱۲ واژه ضروری برای موفقیت در آزمون تافل حجم جزوه: ۹ مگابایت تعداد صفحات …

نظرتان را بگذارید؟

avatar
  عضویت  
مطلع شدن از
error: متاسفیم.امکان این عمل وجود ندارد.