جدیدترین کتب
خانه 10 آموزش زبان 10 دانلود کتاب یادگیری گرامر با ۱۵ دقیقه مطالعه در روز Grammar in 15 Minutes a Day

دانلود کتاب یادگیری گرامر با ۱۵ دقیقه مطالعه در روز Grammar in 15 Minutes a Day

۵۱jayqfkhul

گرامر برای تعداد زیادی از زبان آموزان از جذابیت کمی بر خوردار است به همین جهت کمتر کسی به سمت یادگیری آن می رود اما همانطور که می دانید بدون دانستن گرامر تمامی مهارت ها ناقص است علی الخصوص مهارت صحبت کردن زیرا بدون دانستن گرامر صحبت کردن به زبانی ناآشنا می تواند منجر به اشتباه صحبت کردن شده و خطاهای رایج را به بار آورد امروز با کتابی تحت عنوان کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی با ۱۵ دقیقه مطالعه در روز Grammar in 15 Minutes a Day  آشنا می شوید که می تواند در بهبود این مهارت در شما کارامد باشد.در کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی با ۱۵ دقیقه مطالعه در روز Grammar in 15 Minutes a Day بخش های متنوعی وجود دارد که در هر بخش به موضوعی در ارتباط با گرامر زبان انگلیسی پرداخته است. با این تکنیک علاوه بر اینکه زبان آموز می تواند بخش عمده از موضوعات را فرا گیرد بلکه می تواند بخش ها را یکی پس از دیگری و گام به گام آموزش ببیند در این تکنیک دروس قبلی مجددا در ذهن خواننده مرور می شود و همین امر باعث می شود تا یادگیری تداوم بیشتری نیز داشته باشد.

شما دوستان عزیز تنها با صرف ۱۵ دقیقه از وقت خود برای مطالعه این کتاب ارزشمند می توانید به نتایج مطلوبی دست پیدا کنید. کتاب آموزش گرامر زبان انگلیسی با ۱۵ دقیقه مطالعه در روز Grammar in 15 Minutes a Day در کنار سایر منابع مانند یک کتاب کمک آموزشی است و می تواند همزمانی که با منبع دیگر مهارت های خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن را تقویت می کنیم کاربرد گرامر در هر کام از این مهارت ها را نیز تقویت کنید.

دانلود کتاب یادگیری گرامر با ۱۵ دقیقه مطالعه در روز Grammar in 15 Minutes a Day

  • نویسنده:Learning Express Editors
  • ناشر:Learning Express Editors
  • تعداد صفحات: ۲۴۱
  • حجم کتاب: ۴ mb
  • فرمت کتاب:PDF
  • زبان:انگلیسی
  • منبع:تریگر پی ان یو 

درباره ی علیرضا امیری

علیرضا امیری مدرس و مترجم زبان انگلیسی و نویسنده تریگر پی ان یو

همچنین ببینید

کتاب موفقیت در گرامر شماره دو Success with Grammar grade 2

Give students the targeted, skill-building practice they need with these standards-based books! Each workbook includes …

نظرتان را بگذارید؟

avatar
  عضویت  
مطلع شدن از
error: متاسفیم.امکان این عمل وجود ندارد.