جدیدترین کتب
خانه 10 راهنمای ترجمه متون

راهنمای ترجمه متون

 

سفارشات ترجمه عمومی و تخصصی پذیرفته می شود

مرحله اول – ثبت سفارش ( و یا قیمت گیری رایگان )

از طریق صفحه ثبت سفارش جدید ، مشخصات خود را تکمیل می کنید.دقت داشته باشید که شماره موبایل و ایمیل را با دقت وارد کنید ، زیرا که برای اطلاع رسانی و مراحل بعدی نیاز هستند.

مرحله دوم – برآورد هزینه و زمان تحویل و صدور فاکتور

پس از این که شما سفارشتون رو ثبت کردید ، با بررسی مترجمان ما هزینه ترجمه و زمان تحویل کار از طریق صدور فاکتور به ایمیل شما اعلام می شود.همچنین به محض صدور فاکتور پیامکی برای اطلاع رسانی شما نیز ارسال می شود ( ولی در صورت مشکلات احتمالی سامانه پیامکی طرف قرارداد شما ایمیل تان را چک بفرمایید ) .

مرحله سوم – تایید فاکتور و پرداخت پیش پرداخت

بعد از این که فاکتور خود را دیدید و محتویات فاکتور را مطالعه کردید ، در صورت موافقت از هزینه و زمان درج شده در فاکتور ، از طریق لینک درج شده در فاکتور به صفحه پرداخت اینترنتی ( توسط کلیه کارت های شتاب قابل پرداخت می باشد ) منتقل خواهید شد.مبلغ پیش پرداخت ۶۰ درصد هزینه کل ترجمه می باشد.

در صورت نداشتن رمز دوم کارت ، امکان کارت به کارت کردن مبلغ و یا واریز به حساب بانکی موجود می باشد که شماره کارت ها و شماره حساب در زیر لینک پرداخت اینترنتی در فاکتور درج شده است.

مرحله چهارم – ترجمه پروژه

این مرحله مربوط می شود به ترجمه توسط مترجمان گروه ترجمه برتا ، تا در زمان تعیین شده ترجمه را در خدمت شما کاربر گرامی قرار بدهیم.

مرحله پنجم – تسویه حساب و دریافت پروژه

در زمان تعیین شده مقدار باقی مانده از هزینه ترجمه رو داخل سایت پرداخت می فرمایید و فایل تایپ شده ترجمه خودتان را دانلود می کنید.تمامی ترجمه ها تا ۷۲ ساعت دارای ضمانت هستند.

 

نظرتان را بگذارید؟

اولین کسی باشید که پیام می گذارد.

avatar
  عضویت  
مطلع شدن از