جدیدترین کتب
خانه 10 زبان تخصصی

زبان تخصصی

http://www.gear4adventure.com/wp-content/uploads/2012/05/Subscribe.jpg

منابع زبان تخصصی

با توجه به گسترش علوم و در خواست شما کاربران گرامی مبنی بر معرفی منابع کاربردی آموزش زبان تخصصی، سایت راهی ساده اقدام به انتشار منابع زبان تخصصی در برخی از رشته های درسی کرده است و امیدواریم بتواند راه گشای شما دانشجویان عزیز باشد.

منابع مرجع با زبان اصلی:

 

زبان تخصصی رشته پزشکی

مجموعه کتابهایی که برای این رشته آماده کرده ایم شامل اصلاحات و لغات مورد نیاز رشته ی پزشکی می باشد.

 

زبان تخصصی رشته پرستاری

این مجموعه به منظور تقویت زبان تخصصی رشته ی پرستاری تهیه و تدوین شده است چراکه این رشته اغلب از لحاظ منابع زبان تخصصی برخلاف سایر رشته ها دارای کمبود می باشد. در این بخش به معرفی یکی از بهترین منابع آموزش زبان تخصصی پرستاری پرداخته ایم. این مجموعه حاوی کتابی به روش تدریس (Teacher's Book) و همچنین فایل های صوتی جهت تقویت مهارت شنیداری انگلیسی (Listening) ارائه شده است.

 

زبان تخصصی رشته کامپیوتر

این مجموعه مختص دانشجویان، اساتید و علاقمندان به رشته هایی همچون مهندسی کامپیوتر گرایش های سخت افزار و نرم افزار و نیز رشته IT یا همان فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، مخابرات و … می باشد. این دسته از علاقمندان می توانند با دریافت و مطالعه‌‌ی این کتاب به بهبود زبان انگلیسی خود در حوزه‌ی کاری مربوط به خودشان، یعنی فناوری اطلاعات و ارتباطات کمک شایانی نمایند.

 

زبان تخصصی رشته تجارت و بازرگانی

این کتابها را خدمت شما زبان آموزان و البته تاجران و بازرگانان و نیز دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مدیریت بازرگانی معرفی و تقدیم می کنیم که به بررسی لغات و اصطلاحات بازرگانی در زبان انگلیسی پرداخته می شود.

 

زبان تخصصی بازاریابی

این مجموعه مناسب برای یادگیری لغات و اصلاحات تخصصی مبحث بازاریابی می باشد.

 

زبان تخصصی رشته حقوق

این سری کتاب ها یکی از مهمترین و موثرترین منابع آموزش زبان انگلیسی تخصصی رشته ی حقوق می باشد و علاوه بر این که مورد نیاز دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حقوق می باشد، می تواند منبعی غنی و بسیار مفید برای مترجمان متون حقوقی و قضائی باشد.

 

زبان تخصصی رشته عمران

برای لغات و اصلاحات این رشته یک کتاب دوجلدی را معرفی و منتشر می کنیم که می توانید از این طریق به مقالات و منابع انگلیسی، شیوه های نوین ساخت و ساز، مصالح و … دست پیدا کنید و از آنها به آسانی بهره بگیرید.

 

زبان تخصصی رشته معماری

این کتاب حاوی اصطلاحات و لغات کاربردی و رایح در رشته معماری می باشد. سری کتاب های Vocational English از انتشارات Pearson یکی از بهترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی در زمینه ی رشته معماری می باشد. این کتاب به صورت تخصصی به بررسی مباحث مربوط به متون زبان تخصصی رشته معماری و همچنین واژگان تخصصی این رشته پرداخته است.

 

زبان تخصصی رشته مدیریت

این کتابها حاوی لغات و اصطلاحات رایج و کاربردی این رشته می باشد. دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه گرایش های مدیریت نیاز مبرمی به یادگیری زبان انگلیسی داند چراکه به کارگیری آن به دلیل موقعیت شغلیشان اهمیت بسیار زیادی دارد این مجموعه می تواند کمک شایانی به این گروه از زبان آموزان کند تا بتوانند دانش زبانی خود را تقویت نموده و به صورت صحیح و کاربردی از آن بهره مند شوند.

 

زبان تخصصی رشته مکانیک

این مجموعه را به شما دوستداران زبان انگلیسی و دانشجویان و اساتید رشته مهندسی مکانیک تقدیم می نماییم. این مجموعه یکی از بهترین کتاب ها در خصوص یادگیری زبان تخصصی رشته مهندسی مکانیک می باشد و نگارنده سعی داشته به گونه ای جامع و کاربردی این کتاب حاضر را به تحریر در آورد.

 

زبان تخصصی رشته مواد

یک کتاب حاوی تمرینات، آموزش گرامر زبان تخصصی رشته مهندسی مواد و نیز Case Study ها و یا به اصطلاح مطالعات موردی در خصوص این رشته می باشد. کتاب مشتمل بر ۱۱۸ صفحه و ۷ بخش است که هر بخش به طور مفصل به موضوعی خاص در این رشته پرداخته تا بتواند بدین وسیله مخاطب خودر را در فراگیری زبان تخصصی آن یاری رساند.

از جمله فصول این کتاب می تواند به فصول: خواص مواد، فلزات، سرامیک ها، پلیمرها، کامپوزیت ها و در نهایت مواد پیشرفته اشاره نمود.

 

زبان تخصصی خدمات مشتریان شرکتها

این مجموعه کاری است از انتشارات معظم دانشگاه آکسفورد و سعی دارد زبان تخصصی مورد نیاز کارمندان بخش خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصولات شرکت ها را فراهم آورد. اگر شما هم در یک شرکت بین المللی قصد استخدام شدن در بخش پشتیبانی مشتریان و پاسخگویی به نیازهای آن ها را دارید این مجموعه می تواند کمک شایانی به شما نماید.

قیمت واحد برای هر رشته تحصیلی : ۲۰۰۰ تومان

مدت: یک ماه

(پرداخت آنلاین بعد از تکمیل فرم)

(این هزینه بابت ارسال لینک دانلود می باشد)

 

 

 

دوره آموزشی ترجمه و مترجم

نظرتان را بگذارید؟

اولین کسی باشید که پیام می گذارد.

مطلع شدن از
avatar
wpDiscuz