جدیدترین کتب
خانه 10 درگاه پارس پال

درگاه پارس پال

درگاه پارس پال چیست؟

درباره درگاه اینترنتی پارس پال

نیازسنجی ها و اقدامات اولیه برای سایت پارس پال از تابستان سال ۱۳۹۰ آغاز گردید و پس از بررسی های لازم و شناسایی کامل اهداف تیم برنامه نویسی پارس پال اقدام به طراحی آن نمود . یکی از اهداف اولیه پارس پال گسترش مبادلات اینترنتی در بستری امن و آسان می باشد ، چرا که امروز هزاران فروشگاه و وب سایت اینترنتی وجود دارد که خدمات خود را به صورت واریز هزینه به حساب ارائه می دهید ، در دنیای امروز که زمان و سرعت ارائه خدمات یکی از پارامتر های اصلی تجارت الکترونیک می باشد ، کاربران در بین گزینه های مورد نظر خود برای خرید به سراغ خدماتی خواهند رفت که به صورت آنلاین به کاربران ارائه شود.

یکی دیگر از دستاورد های پارس پال ایجاد یک بستر مناسب جهت خرید و فروش اینترنتی می باشد ، چرا که شما با استفاده از پارس پال می توانید از سایت های اینترنتی خرید و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید با این اطمینان که پارس پال پشتیبان و تضمین کننده خرید شماست ، این امکان وجود دارد که شما از سایتی خرید نمایید و جهت دریافت کالا یا خدمات دچار مشکل شوید و یا نتوانید به سایتی اعتماد کنید ، اما هنگامی که پارس پال تایید و تضمین کننده خرید شما باشد هنگامی که تا ۵ روز کالا یا خدمات خود را دریافت نکنید با مراجعه به پارس پال و ثبت خرید و مشکل خود هزینه پرداختی به حساب شما بازگشت داده خواهد شد ، یکی از دلایلی که کاربران از خرید اینترنتی صرف نظر می کنند عدم اعتماد به وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد که بعضا با بروز برخی مشکلات توسط فروشگاه های نا امن و بدون خدمات بوده که در ذهن کاربران پدیدار شده که در این بین باعث شده تا کاربران به خرید های تحویل در محل که خود دارای یک پروسه طولانی مدت می باشد تن دهند که اکثرا نیز در ارسال سفارش مشکل دارند روی آورند .

همچنین فروشگاه ها و پذیرندگان اینترنتی پارس پال پس از بررسی ، اعتبار سنجی و اهراز هویت صاحب و مدیریت آن فعال می گردد و به صورت روزانه و هفتگی مورد بررسی قرار می گیرند ، همچنین در صورتی که پذیرنده ای با مشتری دچار مشکل شود یک امتیاز منفی برای پذیرنده در نظر گرفته می شود که در صورتی که پذیرنده ۳ امتیاز منفی کسب نماید از لیست پذیرندگان پارس پال خارج خواهد شد.

 

تیم مدیریتی ما بر این باور هستند که پارس پال می تواند در آینده ای نزدیک به عنوان یک درگاه پرداخت ملی شناسایی شود چرا که علاوه بر آنکه تمامی افراد می توانند جهت خرید و فروش از آن استفاده نمایید ، پارس پال تضمین کننده خرید و هزینه افراد می باشد. همچنین امید است که ارائه این خدمات موجب جلب رضایت کلیه بانک ها و موسسات جهت همکاری های نزدیک مالی گردد چرا که پارس پال پتانسیل ایجاد یک شبکه پرداخت یک پارچه مالی را دارا می باشد که کاربران بتوانند در محیط امن در هر زمان و مکان به صورت آنلاین نسبت به انتقال وجه اقدام نمایند .

صاحب امتیاز وب سایت پارس پال شرکت توسعه وب جوان به شماره ثبتی ۴۴۹۴۴ می باشد و کلیه حقوق مادی و معنوی آن متعلق به این شرکت می باشد ، همچنین پشتیبانی خدمات و مشکلات فنی نیز با تیم مجرب برنامه نویسی شرکت می باشد ، علاقمندان به برقراری تماس با بخش فنی و یا مدیریت می توانند با شماره تلفن ۶۲۵۴۹۲۵ – ۰۳۱۱ تماس و یا به آدرس پست الکترونیکی info@javanwebco.com ایمیل ارسال نمایید.

شرکت توسعه وب جوان عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه ای به شماره : ۳۱۰۱۰۳۷۸ می باشد.

این شرکت آماده همکاری با کلیه شرکت ها ، موسسات و ارگانها جهت ارائه خدمات و راهکاری های پرداخت اینترنتی و همچنین ارائه خدمات پذیرندگان ویژه با شرایط و امکانات منحصر به فرد می باشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق ارسال ایمیل به آدرس پست الکترونیکی customer@parspal.com اقدام نمایید.


جهت آشنایی بیشتر می توانید به وب سایت رسمی این درگاه مراجعه کنید:

همچنین شما می توانید برای مشاهده صحت درگاه پارس پال برای سایت راهی ساده به ایکون پارس پال در انتهای صفحه سمت راست  مراجعه فرمایید.

 
دوره آموزشی ترجمه و مترجم

نظرتان را بگذارید؟

اولین کسی باشید که پیام می گذارد.

مطلع شدن از
avatar
wpDiscuz