جدیدترین کتب
خانه 10 راهنمای ترجمه متون

راهنمای ترجمه متون

 

سفارشات ترجمه عمومی و تخصصی پذیرفته می شود

مرحله اول – ثبت سفارش ( و یا قیمت گیری رایگان )

از طریق صفحه ثبت سفارش جدید ، مشخصات خود را تکمیل می کنید.دقت داشته باشید که شماره موبایل و ایمیل را با دقت وارد کنید ، زیرا که برای اطلاع رسانی و مراحل بعدی نیاز هستند.

مرحله دوم – برآورد هزینه و زمان تحویل و صدور فاکتور

پس از این که شما سفارشتون رو ثبت کردید ، با بررسی مترجمان ما هزینه ترجمه و زمان تحویل کار از طریق صدور فاکتور به ایمیل شما اعلام می شود.همچنین به محض صدور فاکتور پیامکی برای اطلاع رسانی شما نیز ارسال می شود ( ولی در صورت مشکلات احتمالی سامانه پیامکی طرف قرارداد شما ایمیل تان را چک بفرمایید ) .

مرحله سوم – تایید فاکتور و پرداخت پیش پرداخت

بعد از این که فاکتور خود را دیدید و محتویات فاکتور را مطالعه کردید ، در صورت موافقت از هزینه و زمان درج شده در فاکتور ، از طریق لینک درج شده در فاکتور به صفحه پرداخت اینترنتی ( توسط کلیه کارت های شتاب قابل پرداخت می باشد ) منتقل خواهید شد.مبلغ پیش پرداخت ۶۰ درصد هزینه کل ترجمه می باشد.

در صورت نداشتن رمز دوم کارت ، امکان کارت به کارت کردن مبلغ و یا واریز به حساب بانکی موجود می باشد که شماره کارت ها و شماره حساب در زیر لینک پرداخت اینترنتی در فاکتور درج شده است.

مرحله چهارم – ترجمه پروژه

این مرحله مربوط می شود به ترجمه توسط مترجمان گروه ترجمه برتا ، تا در زمان تعیین شده ترجمه را در خدمت شما کاربر گرامی قرار بدهیم.

مرحله پنجم – تسویه حساب و دریافت پروژه

در زمان تعیین شده مقدار باقی مانده از هزینه ترجمه رو داخل سایت پرداخت می فرمایید و فایل تایپ شده ترجمه خودتان را دانلود می کنید.تمامی ترجمه ها تا ۷۲ ساعت دارای ضمانت هستند.

 

دوره آموزشی ترجمه و مترجم

نظرتان را بگذارید؟

4 نظرات روشن "راهنمای ترجمه متون"

مطلع شدن از
avatar
مرتب کردن براساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رای داده شده
trackback

[…] ترجمه متون […]

trackback

[…] ترجمه متون […]

trackback

[…] ترجمه متون […]

trackback

[…] ترجمه متون […]

wpDiscuz